تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - قلعه نویى با سپاهان قرارداد یك ساله بست

امروز:

قلعه نویى با سپاهان قرارداد یك ساله بست

» نوع مطلب : جدیدترین اخبار فوتبال ایران ،

امیر قلعه نویى سرمربى فصل گذشته استقلال دیروز با مدیران سپاهان اصفهان به توافق رسید و براى یك سال هدایت این تیم را بر عهده گرفت.
پرواز ایران ایر
قلعه نویى دیروز با پرواز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ایران ایر به سمت اصفهان پرواز كرد تا جلسه اى با مدیران سپاهان برگزار كند. این جلسه در ساختمان صنایع واقع در خیابان ۲۲ بهمن اصفهان برگزار شد كه قلعه نویى با پورسینا و ساكت مذاكره كرد.
قرارداد ۴۵۰ میلیونى
مبلغ قرارداد قلعه نویى با سپاهان براى یك سال ۴۵۰ میلیون تومان است. او براى قهرمانى در لیگ برتر یا جام حذفى ۱۵۰ میلیون تومان پاداش مى گیرد و اگر قهرمان یا نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود، ۲۰۰ میلیون تومان پاداش خواهد گرفت.
بابازاده قطعى شد
قرار است امیر قلعه نویى ۲ دستیار با خودش به سپاهان ببرد كه تا این لحظه حضور حمید بابازاده در كادرفنى سپاهان براى فصل آینده قطعى شده است. او به مدیران سپاهان پیشنهاد داده كه مجید بصیرت هم دستیار او شود تا نظرى جویبارى را به عنوان سرپرست در تیم بگذارد.
قلعه نویى یك هفته دیگر برمى گردد
قلعه نویى ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه روز گذشته از اصفهان به تهران برگشت و قرار است یك هفته دیگر به اصفهان برگردد تا كارش را با سپاهان رسماً شروع كند.
لیست خرید و مازاد
قلعه نویى ۷ نفر را در لیست مازاد خودش قرار داده است كه دیشب نتوانستیم اسامى آنها را پیدا كنیم اما لیست خرید او عبارتند از : سیدمهدى رحمتى، خسرو حیدرى، احمد آل نعمه، غلامرضا رضایى و محمد نورى كه در این جمع خسرو حیدرى با استقلال قرارداد دارد.

094899.jpg

Amir ghaleniei امیر قلعه نوعی


 


نوشته شده در : دوشنبه 4 خرداد 1388  توسط : Admin .    نظرات() .

برچسب ها: قلعه نویى با سپاهان قرارداد یك ساله بست ، اخبار سپاهان ، اخبار استقلال ، امیر قلعه نوعی ، خبر ورزشی ، اخبار ورزشی ، اخبار فوتبال ، خبر فوتبال ، khabar varzeshi ، akhbar varzeshi ، abrar varzeshi ،