تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - انصاری فرد : به ساعت بازی با بنیادكار اعتراض می کنیم

امروز:

انصاری فرد : به ساعت بازی با بنیادكار اعتراض می کنیم

» نوع مطلب : جدیدترین اخبار فوتبال ایران ،

برگزاری بازی دیروز پرسپولیس مقابل الشباب در ساعت 17 بعد از ظهر و مشکلات ناشی از آن ، علاوه بر اعتراض بازیكنان پرسپولیس ، روی كیفیت بازی در نیمه اول هم تاثیر زیادی گذاشته بود. این در حالی است که بسیاری از كارشناسان معتقدند برگزاری بازی ها در هوای گرم به شدت به سود بازیكنان عرب است از این رو فدراسیون فوتبال باید این موضوع را در نظر داشته باشد.

در پی این موضوع ، "عباس انصاری فرد "در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر درباره ساعت بازی پرسپولیس مقابل الشباب و بنیاد كار گفت : فدراسیون فوتبال و كنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت این بازی های را تعیین كرده اند و باشگاه در تعیین این ساعت هیچ نقشی نداشته است .

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران ادامه داد : اگر مسئولان فدراسیون فوتبال مدركی دال بر اینكه باشگاه به فدراسیون فوتبال و یا كنفدراسیون آسیا ساعت 17 را برای بازی مقابل الشباب و بنیاد کار اعلام كرده است، به همه نشان بدهند .

انصاری فرد گفت : باشگاه به این موضوع اعتراض كرده است و قصد داریم به زمان بازی با بنیاد کار اعتراض کنیم تا بازی یك ساعت دیرتر یعنی ساعت 18 برگزار شود.

عزیز الله محمدی رئیس سازمان لیگ برتر و نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم درباره این موضوع به پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر گفت : ساعت همه بازی ها را باشگاه به فدراسیون و فدراسیون هم به كنفدراسیون آسیا اعلام كرده و فدراسیون در تعیین این ساعت هیچ نقشی نداشته است .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال تاكید كرد : اگر باشگاه پرسپولیس قصد تغییر در ساعت بازی مقابل بنیادكار را دارد باید رسماً به روابط بین الملل فدراسیون فوتبال اعلام كند تا این موضوع بررسی شود ولی درباره شدن یا نشدن این موضوع نمی توانم صحبت كنم چون نظر نهایی را كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می كند .


نوشته شده در : پنجشنبه 31 اردیبهشت 1388  توسط : Admin .    نظرات() .

برچسب ها: انصاری فرد ، اخبار روز پرسپولیس ، اخبار پیروزی ، اخبار پرسپولیس ، اخبار روز پیروزی ، akhbar perspolis ، akhbar pirozi ، جدیدترین اخبار پیروزی ،