تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - زریبافان: قلعه نویی هنوز گزینه است /قلعه نویی: اگر بخواهند به استقلال باز می گردم

امروز:

زریبافان: قلعه نویی هنوز گزینه است /قلعه نویی: اگر بخواهند به استقلال باز می گردم

» نوع مطلب : جدیدترین اخبار فوتبال ایران ،

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال این تیم را خانه خود خواند و تاكید كرد اگر مسئولان باشگاه استقلال برای ادامه همكاری با وی ابراز تمایل كنند حاضر است به خاطر هواداران این تیم مجددا به جمع آبی پوشان بازگردد.

امیر قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب در خصوص اظهار نظر اخیر زریبافان كه اعلام كرده است:" قلعه نویی هنوز گزینه سرمربیگری است"، گفت: من همیشه استقلال را خانه خود می دانم و به هواداران این تیم مدیونم. خیلی خوشحالم كه آقای زریبافان به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال این چنین به وضعیت باشگاه اشراف كامل دارد.

وی ادامه داد: من مصاحبه آقای زریبافان را خوانده‌ام و بر همین اساس و به عشق هواداران استقلال و مردمی كه در طول یك سال گذشته هیچ وقت مرا تنها نگذاشته و حتی در بدترین برهه از زمان هم در كنار من بوده و باعث دلگرمی و علاقه بیشتر من به كار در استقلال بوده‌اند و به خاطر احترامی كه برای شخص آقای زریبافان و اعضا هیئت مدیره باشگاه استقلال قائلم، حاضرم به خانه اصلی‌ام بازگشته و دین خود را به این تیم و هوادارانش ادا كنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته خاطر نشان كرد: من خدمت به استقلال را بر خود تكلیف دانسته و وظیفه خود می دانم تا زمانی كه زنده هستم اگر برای استقلال مفید باشم با تمام وجود خود را وقف این تیم و هوادارانش كنم.

قلعه نویی در خصوص شایعه حضورش در فوتبال امارات گفت: روز چهارشنبه برای قبول سرمربیگری تیم‌های الوصل و بن یاس با مسئولان این دو باشگاه اماراتی مذاكرات طولانی داشتم اما با آنها به توافق نهایی دست پیدا نكردم. این امر مستلزم جلساتی دیگری است كه بزودی با مدیران این باشگاه‌های اماراتی خواهم داشت.

وی در خصوص دیدار استقلال مقابل الجزیره امارات گفت: شرایط هر دو تیم به گونه‌ای بود كه انگیزه كافی برای این دیدار نداشتند و دیدار سه شنبه شب بیشتر یك دیدار حیثیتی بود. متاسفانه ما با تركیب ناقص به امارات رفتیم و مانند چند بازی گذشته در لیگ قهرمانان بدشانسی آورده و نتوانستیم پیروز میدان باشیم.


نوشته شده در : پنجشنبه 31 اردیبهشت 1388  توسط : Admin .    نظرات() .

برچسب ها: اخبار روز استقلال ، اخبار استقلال ، اخبار امیر قلعه نوعی ، خبر های جدید در مورد سرمربی جدید اسقتلال ، مربی استقلال ، سرمربی استقلال ، خبرهای ورزشی ، خبر های ورزشی ، اخبار ورزشی ، اخبار فوتبال ، اخبار روز فوتبال ، اخبار امروز فوتبال ،